مجموعه کتاب برق در سال 1389 با هدف ایجاد پایگاهی جامع در صنعت برق و مخابرات ایران تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تجارت الکترونیک در این زمینه آغاز نمود. این مجموعه  شامل چندین بخش به شرح ذیل می باشد:

  • بخش بانک جامع شرکت ها  : این بانک شامل لیست کاملی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان کالای برق می باشد ، اطلاعات این بخش طی سالیان فعالیت این مجموعه توسط نمایندگان شرکت ها تدوین شده و در کتاب برق اضافه شده است. اعضای سایت درسه گروه "رايگان" و "عادي " و "ويژه " طبقه بندي شده اند. اعضای عادي و ویژه سایت می توانند از خدمات تبلیغاتی و الویت قرارگیری در لیست شرکت ها استفاده کنند.
  • بخش فروشگاه اینترنتی کالای برق : این فروشگاه با هدف ایجاد پلی میان مصرف کنندگان سراسر کشور با تولیدکنندگان و تامین کنندگان ایجاد شده است. اطلاعات کالاهای درج شده در فروشگاه همگی بروز و هماهنگ با تولیدکنندگان و تامین کنندگان این بخش می باشند.
  • بخش بازاریابی و خدمات تبلیغاتی کتاب برق : در بخش بازاریابی اینترنتی ، خدمات اطلاع رسانی و تبلیغ از طریق پیامک و ایمیل به درخواست کنندگان داده می شود. همچنین در بخش تبلیغات بنری و متنی متقاضیان می توانند از محیط های تبلیغاتی سایت جهت تکمیل چرخه بازاریابی خود بهره مند شوند.

کتاب برق ، مورد اعتماد بزرگان صنعت برق و مخابرات